آقای آرمان رشدی

بنده در سال ۱۳۳۲ (۱۹۵۴) چشم به جهان گشودم. از کودکی علاقه بسیاری به خدا و امور الهی داشتم. از ۸ سالگی در اثر دیدن فیلم بن‌هور و نیز تحت تأثیر گفته‌های پدرم، به مسیح علاقمند شدم. در ۱۲ سالگی شروع به خواندن انجیل‌ها و بخشهایی از تورات موسی کردم و روز به روز اشتیاق بیشتری به آشنایی با مسیح در خود احساس می‌کردم. از این رو، در ۱۵ سالگی به‌دعوت برادر ست یقنظر شروع به شرکت در جلسات کلیسای جماعت ربانی کردم و یک سال بعد به فیض تعمید نائل آمدم.

از ۱۹ سالگی مشغول به خدمت در کانون شادی شدم و به‌تدریج علاقه وافری به این خدمت یافتم، طوری که تا ۳۸ سالگی در این سنگر مشغول به خدمت بودم. در عین حال، در کلیسا به خدمت موعظه و مدیریت آموزشگاه کتاب‌مقدس پرداختم. در سال ۱۳۷۲ (۱۹۹۴) برای تدریس در آموزشگاه کتاب‌مقدس ایلام به انگلستان دعوت شدم و با خانواده به این کشور مهاجرت کردم. پس از پنج سال خدمت در مؤسسه ایلام، تصمیم گرفتم به‌طور تمام وقت به ترجمه کتاب‌های مسیحی بپردازم و تا کنون نیز به این خدمت مشغولم. در ضمن، به تدریس در سمینارها و برنامه‌های تلویزیونی نیز اشتغال دارم.

در ایران، به اخذ مدرک کارشناسی در ادبیات فرانسه، و متعاقباً مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت دولتی نائل آمدم. اما به‌خاطر علاقه‌ای که به الهیات مسیحی داشتم، همواره به مطالعه کتاب‌های مربوطه ادامه می‌دادم. بعد از مدتی، از راه مکاتبه به تحصیل الهیات پرداختم و در این رشته مدرک کارشناسی دریافت داشتم. یک دوره فوق دیپلم نیز در همین رشته از دانشگاه برایتون اخذ کردم.

Jan/25/2016 عمومی 11918 بازدید  

نظرات کاربران

  • نظر ماریا ریتا

    سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان امیدوارم هرجا هستید در شادی و سلامتی باشید. ببخشید من میخواستم بدونم بجز دانلود کتاب اتهام;شما کتب دیگه ای برای دانلود در باب دفاعیات دارید ؟! درود بر دوست عزیز، فعلا در حال حاضر همین یک کتاب را در سایت گذاشتیم


ارسال نظر