سلام. من میخوام بیشتر راجب مسیحیت بدونم به نظرم میتونم عیسوی باشم. مطالب توی سایت رو تا حدودی ًمطالعه کردم، ولی خوب مطالب خیلی گستردس و من هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی دونم از کجا شروع کنم. لطفا کمکم کنید. دلم میخواد خودم با تحقیق به یک نتیجه ای برای اعتقاداتم در زندگیم برسم و کورکورانه هر حرفی رو نپذیرم؟

دوست بسیار عزیز و محترم سلام،

از علاقه شما به پیروی از مسیح و تحقیق در این مورد بسیار خوشوقتم.

برای شروع، تشویقتان می کنم که یک عهد جدید را  که شامل انجیل و رسالات رسولان مسیح است، تهیه کنید و به همراه دعا و تقاضای راهنمایی و کمک خدا، مطالعه فرمایید.

در مرحله دوم، در صورتی که سؤالی برای شما در هنگام مطالعه عهدجدید مطرح شد، در وب سایت پرپاسخ شروع به جستجو در یافتن پاسخ خود بکنید و اگر به پاسخ خود دست نیافتید، از طریق قسمت ارسال سؤال در وب سایت برای ما پرسش خود را ارسال دارید تا در اسرع وقت پاسخ شما داده شود و راهنمایی های لازم به شما بشود.

در ضمن برای کمک و راهنمایی بیشتر شما، آدرس ایمیل شما را برای تیم پیگیری وب سایت پرپاسخ ارسال می دارم تا تماسهای لازم با شما برقرار شود. لطفاً وقتی از تیم پیگیری ایمیل ارسال شد، سریعاً پاسخ دهید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

در حالیکه مطالعه عهدجدید را شروع خواهید کرد، دعای من این خواهد بود که حقیقت مطلق که خود عیسی مسیح است توسط کمک روح خدا و مکاشفه او و نیز پیغام کلام خدا، به رهایی کامل و شفای زخمهایتان نائل آئید.

May/17/2019 مشتاقان انجیل کشیش ورژ باباخانی 158 بازدید 1  

نظرات کاربران


ارسال نظر