ساده ترین راه برای گرویدن به دین مسیحیت چیست؟

ایمان به عیسی مسیح دارای مراسم و تشریفاتی نیست بلکه یک مسئله کاملا" قلبی و اعتراف با زبان است. می بایست از گناهان خود پشیمان شده باشید و توبه کنید و عیسی مسیح را به عنوان خداوند اعتراف کنید و نیز ایمان داشته باشید که او بخاطر گناهان شما مرد و جریمه گناهان شما را پرداخت و روز سوم پس از مرگش از مردگان برخاست. برای این کار مهم است که دعای زیر را انجام دهید: " پدر آسمانی، خالق آسمان و زمین. اعتراف می کنم که گناهاکارم و از گناهان خود پشیمانم و توبه می کنم و اعتراف می کنم که عیسی مسیح خداوند است و بخاطر گناهان من مرد و روز سوم از مردگان برخاست و اکنون زنده است. مشتاقانه قلب و زندگی خود را تسلیم عیسی مسیح می کنم و می خواهم با خون مقدسش مرا از گناهانم پاک کند و مرا خلقتی تازه بسازد و به من تولدی نو ببخشد. متشکرم که گناهان مرا بخشیدی و به من حیات جاویدان عطا کردی. بنام عیسی مسیح این دعا را کردم. آمین." اگر این دعا را از صمیم دل کردید شما تولدی دوباره خواهید یافت و زندگیتان دگرگون خواهد شد. پس از ایمان به عیسی مسیح مهم است که یک کتاب مقدس تهیه کنید و آن را هر روز مرتبا مطالعه کنید و دعا کنید تا خدا با شما از طریق کلامش صحبت کند و خواسته ها و تشکرات و پرستشهای خود را به خدا در دعا ابراز کنید. در ضمن مهم است که این خبر خوش نجات را که شما دریافت کردید می بایست به دوستان و آشنایانتان برسانید و هر که ایمان می آورد با آنها جلسات مشارکتی برقرار کنید. در ضمن مهم است که غسل تعمید آب نیز بگیرید.   

 

Jan/18/2016 مشتاقان انجیل کشیش ورژ باباخانی 3249 بازدید 11  

نظرات کاربران

  • نظر سهند

    عیسی مسیح مگه خداست؟؟؟؟عیسی مسیح بنده خداست,,,این حرف عین شرکه سلام دوست عزیز این مسئله برمیگردد به موضوع تثلیث در خدا و همینطور در مورد قادرمطلق بودن او خواهش میکنم بدون تعصب مقالات را خوب مطالعه بفرمایید.

  • نظر احمد احمدی

    با سلام و سپاس از پیام ها و راهنمایی هایتان من شیعه هستم اما میخواهم با یک شیعه دیگر به سبک مسیحیت ازدواج کنم‌چون هر دو به مسیح ایمان داریم لطفا راهنمایی بفرمایید درود بر دوست عزیز متوجه صحبتهای شما نشدیم در یک جا میگویید من شیعه هستم و در جایی دیگر میگویید من به مسیح ایمان دارم. در این رابطه توضیح دهید شما در حال حاضر مسلمان شیعه هستید و یا یک مسیحی ایماندار منتظر توضیحیات بیشتر شما هستیم.

  • نظر مهاجر

    سلام. یعنی چی عیسی مسیح خداوند است؟؟؟عیسی مسیح بنده خداوند است... خداوند قادر و یگانه مطلق است و هیچ معبودی به غیراز او وجود ندارد... و خداوند همه گناهان را می‌بخشد مگر اینکه کسی شریک برای او جایگزین کند. حالا چه مسیح چه مسلمون چه یهود چه زردتشت و بقیه ادیان... از نظر من همه انسانها باهم برابر و برادر هستند و خالق همه انسانها و مخلوقات و پیامبران و فرشته ها و در کل جهان هستی، خداوند یگانه و یکتا است....


ارسال نظر