سلام: امیدوارم شما و کاربران ازمن و سوالام خسته نشده باشید و تشکر بابت پاسخگویی: متاسفانه انگلیسی من زیاد خوب نیست ، ولی باز باهمین هم یکسری سرچ انجام دادم ولی بیشتر از طریق سایت های سازمان 222 جلو رفتم. ---- ابتدا که بی صبرانه منتظر ویدیو ها هستم و اگه امکان داره بعد تهیه لینکشو در سایت بذارید ، و همینطور فکر میکنم شما یکم زیاد درمورد مسلمان ها بد بین هستید(چون دین اسلام هم پیروانش رو از توهین به شدت منع کرده) -- در مورد عکس هم من الان ادرسش رو عوض کردم لینک ان بصورت زیر می باشد: www.pic.tooptarinha.com/images/37fpt037k739peku38v.jpg کد نمایش عکس رو اول گذاشتم اما اجازه ارسال مطلب رو بهم نداد(بخاطر همین لینک گذاشتم) البته قبول دارم هر عکسی رو نمیشه درست دونست ، اما چون در یک مطلب از سایتی معتبر بود توجهمو جلب کرد. --- سوال: من با یه سری سوال کوچک تو ذهنم باعث شد که دست به تحقیق بزنم و خیلی از برنامه هامو رها کردم تا بتونم در انتخاب دینم درست عمل کنم و سریعتر به جواب برسم: 1- در سوالی من پرسیده بودم بدون در نظر گرفتن دین ، از باکره بدنیا امدن عیسی مسیح را میشه اثبات کرد ، و گفتید در سایت مقالاتی هست ، اما من کل مقالاتی که در این مضمون بود را بررسی کردم ، اما جواب به این سوال نبود و در سایت های دیگر هم نتونستم چیزی با این مضمون پیدا کنم. 2-مسیحیت و اسلام هر کدام دلایلی برای تحریف نشدن کتاب اسمانی (انجیل - قران) و تحریف شدن دیگری به من دادند ، من الان به هرکدام از این دو دین ایمان بیاورم ، نگرانی و ترس درست بودن دیگری در ذهنم هست و بخاطر این شک (فکر میکنم نمیتونم از ته قلب خدایی که به دینش ایمان اوردم را قبول داشته باشم) آیا من در این دوران تحقیق به عنوان کافر محسوب میشوم(البته قبل تحقیق من مسیحی نبوده ام اما به خدا باور داشتم ، میخواستم ببینم مسیحیت حکمی در ارتباط با این زمان ها دارد؟)(این سوال را از اسلام نیز پرسیده ام) ببخشید طولانی شد ، تمام سعیمو میکنم اگه سوال دیگه ای پرسیدم خلاصه کنم --- چون این پست ممکنه برای کاربر دیگه ای که ممکنه بخونه مبهم باشه و نظم و زنجیره پست های من معلوم باشه، لینک پست قبلی رو هم میذارم: http://www.porpasokh.com/Content/Question/40e27637-a4ac-4d59-a153-eeb559cc5cad

دوست بسیار عزیز سلام،

خوشحالم که این سایت را دنبال می کنید. در مورد مباحث مسلمانان و مسیحیان در یوتیوب برنامه های زیادی هست و می توانید مشاهده کنید، منظور من سایتهای 222 نبود بلکه یوتیوب. در مورد باکره بودن مریم در هنگام تولد مسیح می توانید به سایت پرپاسخ دات کام بروید و در قسمت جستجو کلمه باکره را تایپ کنید و سوال مورد نظر را بخوانید. در آنجا دلایل خوبی برای باکره بودن مریم وجود دارد. در باره استدلال که بزرگترین دشمن ایمان است باید بگویم گاهی استدلال می تواند مانعی در راه ایمان آوردن باشد چون استدلال محدود به منطق انسانی است در حالی که خدا و کلام او بسیار فراتر از منطق انسانی است. بسیاری از افرادی که محض استدلال می خواهند ایمان بیاورند هنوز در حال جستجو هستند و جوابی نیافته اند. نه فقط در مسیحیت بلکه هر دین دیگری.

در ضمن کسی که تحقیق می کند به هیچ عنوان کافر نیست و در مسیحیت این قدم تحقیق، قدم مبارکی است و می تواند شخص را به ایمان رهنمون سازد. در مسیحیت مهم است که به سوالات هر شخص جواب داده شود و اگر کسی سوالی دارد گناه نمی کند. بنده در یکی از شهرهای ایران در خدمت سربازی بودم و با یک عالم روحانی در سیاسی ایدئولوژیک صحبتی داشتم و پس از آنکه دلایل خود را برای ایمان به مسیح برای ایشان آوردم ایشان فریاد زدند شما کافر هستید و ما اجازه بحث با شما را نداریم و شما ما را گمراه می کنید. این روشی نیست که یک مسیحی دنبال کند. در ضمن ایشان به من امر کردند که اجازه پخش انجیل در پادگان را ندارم. 

باز هم در خدمت شما هستم،

با تشکر فراوان،

کشیش ورژ باباخانی

Feb/12/2016 پاسخ به اسلام کشیش ورژ باباخانی 624 بازدید 3  

نظرات کاربران


ارسال نظر