مسیحیت یعنی چه؟

این سؤال در برگیرنده موضوعات بسیار متفاوت در باره ایمان مسیحی می باشد و پاسخ آن وسعت خارج از این ایمیل را دارد. شما را تشویق می کنم که به وب سایت پرپاسخ مراجعه کنید و مقالات مختلف در این زمینه را مطالعه کنید. در ضمن برای آشنایی بیشتر با پیغام مسیحیت مهم است که کتاب مقدس مسیحیان را مطالعه کنید و با آن آشنایی پیدا کنید، چون تمام اعتقادات مسیحیت از آن برگرفته شده است.

بطور خلاصه مسیحیت برای برقراری رابطه از دست رفته انسان و خدا و انسان با انسان راه حل را در انسان شدن خدا در عیسی مسیح می داند و عیسی مسیح با مرگش بر صلیب این رابطه های شکسته را ترمیم بخشید و هر کس به کار او بر صلیب و قیام او از مردگان ایمان آورد و معترف به خداوندی عیسی مسیح باشد صاحب حیات جاویدان شده، رابطه ای زنده بین او و خدا و او با دیگران برقرار خواهد شد. تأکید مسیحیت بر رابطه با خدا و رابطه با انسانهاست. اینها مسائل ابدی هستند که با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیستند. عیسی مسیح قربانی کامل خدا بود که برای گناهان انسانها فدا شد تا این رابطه ها برقرار شود.

برای مطالعه کتاب مقدس در صورتی که دسترسی به آن ندارید، شما را تشویق می کنم از وب سایت www.farsicrc.com دیدن کنید و تمام کتاب مقدس را از طریق این وب سایت داونلود کرده مطالعه کنید.

پاسخ از: کشیش ورژ باباخانی

Aug/14/2017 سؤالات رایج کشیش ورژ باباخانی 1181 بازدید 4  

نظرات کاربران


ارسال نظر