وب سایت شما بسیار کمک کرد تا سوالاتی که ذهن و جانم را آزار می داد پاسخ داده شود و بتوانم مهمترین تصمیم زندگی ام را گرفته و راه خود را پیدا کنم و عیسی مسیح را به عنوان یگانه خداوند خویش در تثلیث مقدس بپذیرم. من و همسرم در ایران و شهر اهواز زندگی می کنیم و می خواهیم غسل تعمید گرفته و به قوم خداوندمان عیسی مسیح، به کلیسای مقدس او بپیوندم؛ لطفا مرا راهنمایی کنید که "چگونه" و "کجا" می توانم غسل تعمید بگیرم. در نام پدر، پسر و روح القدس برکت یابید؛ هر روز افزون تر از دیروز.

خوشحالم که قلبتون رو به خداوندمان عیسی مسیح تسلیم کرده اید. برای تعمید شما در ایران برایمان امری بسیار مشکل است و اگر شما موافق باشید، ایمیل شما را به تیم پیگیریمان خواهم سپرد تا با شما در باره راه حلی مناسب تماس بگیرند.

لطفا موافقت خود را برای انتقال آدرس ایمیلتون به تیم پیگیری برای بنده بفرستید.

با تشکر فراوان از محبتتون،

کشیش ورژ باباخانی

Jan/16/2018 مشتاقان انجیل کشیش ورژ باباخانی 302 بازدید 1  

نظرات کاربران

  • نظر نگار

    سلام من تا چند هفته ی پیش هیچ اعتقادی نداشتم _مسلمان زاده هستم_ و معلق بودم میان آسمان و زمین تا اینکه یک روز نور مسیح در قلبم تابید از همون موقع احساس میکنم نجات دهنده ی خودم رو به راستی پیدا کردم ولی نمیدونم چجوری بیشتر میتونم نزدیک شم به این منبعِ مقدس میشه کمکم کنید؟

  • نظر فرهاد

    با سلام دوباره؛ تشکر از پاسخگویی شما و تشکر پیشاپیش از مساعدت شما در اینباره. بنده موافقت کامل خودم را اعلام میکنم و بیصبرانه در انتظار غسل تعمید و پیوستن به قوم مقدس خداوند، کلیسای عیسی مسیح هستم و عاجزانه به درگاه خداوندم عیسی مسیح برای بهبودی هرچه بیشتر کلیسای ایرانیان دعا کرده و توفیق روز افزون را برای شما پدر گرامی و دیگر اعضای گرداننده این سایت مسئلت میدارم. در نام پدر، پسر و روح القدس برکت یابید.


ارسال نظر