من به تازگی با عیسی مسیح توسط دوستانم آشنا شدم. کتاب عهد جدید یا همون انجیل عیسی مسیح را مطالعه کردم و بسیار لذت بردم. وقتی انجیل را مطالعه کردم انچنان ارام شدم و ارامش قلبی گرفتم تا الان در این 27 سال تجربه نکرده بودم و از بچگی علاقه و ارادت قلبی خاصی به عیسی مسیح داشتم و از طرز گفتار و رفتار عیسی مسیح با شاگردان مردم و فریسیان لذت بردم. و بعدش به مطالعه ی سه فرقه ی کاتولیک ارتودوکس و پروتستان پرداختم . در این میان مارتین لوتر توجه من را به خود جلب کرد . شروع کردم به مطالعه در مورد ایشان و اصلاحات دینی که داشتن . به پروتستان و اعتقادات مارتین لوتر علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم همانند مارتین لوتر یک کشیش خوب و متعهد باشم و به این هدف بزرگم دست پیدا کنم. حالا خواهش من از شما این است که مرا راهنمایی کنید از چه طریق این کارا میتوانم انجام دهم؟ در ضمن من در ایران زندگی میکنم. اگر نیاز به خواندن است بگویید چه کتبی بخوانم. اگر نیاز به تعلیم است معرفی کنید که پیش چه کسی یا به کدام کلیسا بروم و اگر نیاز به خواندن الهیات است بگویید به کجا مراجعه کنم ممنونم. و از شما تاضا مندم که تا آخر این مسیر کنار من باشید . خداوند به شما برکت دهد

آشنایی با شما و اشتیاق و علاقه تان به پیام کلام خدا و عیسی مسیح باعث خوشوقتی زیاد ما شد.

از اینکه اینگونه مشتاق رشد در ایمانتان هستید و مایلید کلام خدا را بخوبی و در عمق آن مطالعه کنید و خدمت کنید خوشحالم و به شما افتخار می کنم.

در صورت تمایل بنده آدرس ایمیل شما را به تیم پیگیریمان خواهم سپرد تا با شما مرتبا" در تماس باشند و دروس لازم را با شما بگذرانند.

در محبت مسیحایی،

برادر و خادم شما،

کشیش ورژ باباخانی

Jan/29/2018 مشتاقان انجیل کشیش ورژ باباخانی 318 بازدید 1  

نظرات کاربران


ارسال نظر