من تازه انجيل رو مطالعه كردم مي خوام مسيحي بشم ولي ايرانم نمي شه فقط مي شه قلبي مسيحي شد مي خوام احكام رو ياد بگيرم دوست دارم تو مذهب كاتوليك باشم پيش كشيش هاي تهران مي رم جواب نمي دن شما راهنمايي كنيد كه إز كجا احكام رو ياد بگيرم؟

برای پیروی از مسیح و نجات از گناه و عواقب آن خیلی مهم است که قدم اول یعنی کاری که عیسی مسیح بر روی صلیب و پس از آن با برخاستنش از مردگان برای آمرزش گناهان ما انجام داد را با ایمان برای خود بپذیریم و به زبان اعتراف کنیم که او خداوند و پسر خدا است. و پس از این کار شخص از گناهان خود رهایی می یابد و وارد زندگی مسیحی می شود و مسلما" می بایست سریعا" پس از ایمان قلبی، تعمید آب گرفت و پس از تعمید آب وظایف یک شخص مسیحی این است که هر روزه با مطالعه کتاب مقدس بطور مرتب و دعا و پرستش خداوند زندگی روزانه خود را شروع کند و نیز مژده انجیل را به دوستان و فامیل و آشنایان برساند. یعنی کاری که مسیح برای شما کرده به دیگر دوستانتان بیان کنید و شاهدی امین و وفادار برای مسیح باشید و در ضمن می بایست به یک کلیسای خانگی ملحق شوید تا از ایمان برادران و خواهران دیگر مسیحی خود تقویت شوید و تعلیمات لازم و اساسی کتاب مقدسی را دریافت کنید و بالآخره می بایست قلبی پر از خدمت برای مردم اطراف خود داشته باشید.

در ضمن با مطالعه کتاب مقدس و دعا می بایست هر روزه به آنچه خوانده ایم عمل کنیم و به یاری روح خدا و مشارکت با مؤمنین دیگر باعث تبدیل شخصیت ما به شباهت عیسی مسیح بشویم.

این تمام اموری است که خداوند ما عیسی مسیح از شما می خواهد و در کتاب مقدس به آن اشاره شده است.

می دانم که در ایران مشکلات زیادی برای شرکت در جلسات کلیساهای خانگی وجود دارد و کلیساهای رسمی که هنوز بصورت دکور در ایران وجود دارند، نمی توانند با شما به علت مسائل امنیتی و فشارهای دولت ایران همکاری کنند، اما شما را تشویق می کنم که با ما مرتبا" در تماس باشید و در صورتی که مایل باشید، آدرس ایمیل شما را به تیم پیگیری خود خواهیم سپرد تا شما را قدم به قدم در زندگی ایمانی تان همراهی کنند و یاری رسانند.

در محبت مسیحایی،

کشیش ورژ باباخانی

Jan/06/2018 مشتاقان انجیل کشیش ورژ باباخانی 341 بازدید 2  

نظرات کاربران


ارسال نظر